Hakkımızda

2020 yılında kurulmuş olan RENS Turizm, tur operatörü olarak faaliyet gösteren A Grubu seyahat acentesi olup, ayrıca TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesidir. RENS Turizm kurulduğu günden bu güne “güvenli seyahatin adresi” ilkesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

RENS TURİZM: Otobüs, Uçak, Gemi Seyahatleri için Bilet Satışı, Şehir Otelleri, Tatil Programları, Paket Turlar, Geziler, Kültür Turları, Gemi Turları, Ulaşım, Eğlence Organizasyonları, Toplantı grupları ve Bayi Gezileri alanlarında hizmet vermektedir.

RENS BİLET: Anında online ve mobil bilet rezervasyonu

RENS ORGANİZASYON: Açılışlar, Ürün Lansmanları, Bayi Toplantıları, Motivasyon Gezileri, Kurumsal Organizasyonlar, Davet Organizasyonları vb tüm etkinliklerde kurum kimliğini yansıtan özgün çözümleriyle müşterilerinin rekabette fark yaratmasına yardımcı oluyor.

RENS BLOG: Seyahat ve tüm tatil noktaları için özgün içeriklerle müşterilerini bilgilendirmektedir. Şirket Ünvanı : RENS Turizm Ulaşım Ticaret Anonim Şirketi
Vergi Dairesi ve Numarası: Üsküdar Vergi Dairesi, 7341929694
Ticaret Sicil No : İstanbul Ticaret Odası – 235564-5
Adres : Selimiye Mah, Harem Sahil Yolu Cad, Harem Otogarı, No:32/28, Üsküdar, İstanbul

Neden RENS Turizm’i tercih etmeliyim?

Başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan RENS Turizm’in kalite politikası, tüm müşterilerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standardının sürekli bir şekilde iyileştirilmesi olarak belirlemiş olup, tüm bu hizmetleri kendi bünyesinde yetiştirmiş, konularında deneyimli ve güler yüzlü personeli ile gerçekleştirmektedir. RENS Turizm, 2020 yılından bu yana kalite politikası gereği, tüm müşterilerin beklenti ve isteklerini maksimum düzeyde karşılamıştır. Öyle ki tüm dünyayı etkise altına alan COVID-19 virüs salgını sürecinde dünya sağlık örgütünün Pandemi ilan etmesiyle birlikte, tüketiciler mücbir sebeple rezervasyonlarını iptal etmişlerdir. Bu süreçte RENS Turizm hizmet sağlayıcı tüm operatörlere ödemelerini önceden gerçekleştirmiş ve tedarikçilerinden bu ödemeleri halen geri alamamış olmasına rağmen, güçlü finans yapısı sayesinde, tüm iptal olan rezervasyonların ödemelerini iade ederek, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir anlayışla hareket etmiştir.

RENS Turizm güvenilir mi?

Güvenli seyahatin adresi ilkesi ile turizm sektöründe faaliyet gösteren RENS Turizm, profesyonel ekibi ve güçlü finans yapısı ile seyahat alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda hızlı ve hedef odaklı çalışmalarla aktif, güvenilir ve yaratıcı çözüm ortağınızdır.

KVKK (Kişisel Verilen Korunması Kanunu) kapsamında müşteri bilgilerinin gizliliği korunmakta ve üçüncü kişilerin erişimine engel olabilen tam donanımlı rezervasyon sistemi kullanılmaktadır. Rezervasyon ödemeleri esnasında güvenliği en üst seviyede tutmak amacı ile 3D Secure uygulaması kullanılmaktadır. Yapılan rezervasyonlar sistem üzerinden anında hizmet sağlayıcılara iletildiği için, yolcuların rezervasyonları garanti altına alınmış olur ve yer bulamama gibi süreçler yaşanmaz. İptal garanti kapsamında alınmış rezervasyonlarda sisteme girişten 24 saat öncesine kadar olan iptal taleplerinde, koşulsuz iptal ve seyahat sözleşmesine göre 14 iş günü süresinde iade yapılmaktadır. RENS Turizm tüm bilet rezervasyonlarında ve turlarda satılacak yerlerin garantisini önceden temin edip, satın almalarını yaparak web sitesinden online başta olmak üzere, çağrı merkezi ve acente ağı ile ürünlerini satışa sunmaktadır.

  • TURSAB
  • IATA
  • Visa-Master
  • ETBIS