7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorunsuz bir yolculuk için hizmet veren 7/24 Müşteri Hizmetleri servisimiz, yolculuğunuza keyif ve konfor katıyor.
Banabibilet her zaman yanında.
Güvenli Ödeme
Tüm online işlemlerinizde dijital güvenliğinizi önceliyoruz. Web sitemiz üzerinden 3D güvenli ödeme yöntemi ile huzurla ödeme yapabilirsiniz.
Uygun Fiyatlar
Banabibilet Her bütçeye uygun fiyatla otobüs bileti bulabileceğiniz web sitemizde, sunduğumuz hizmet, kalite ve diğer seçenekleri de görebilirsiniz.
200 + Seçkin Firmalar
Firmamızın seyahat severler için sunduğu çeşitli fiyat aralıkları, hizmet seçenekleri... Gereksiz detaylar içinde kaybolmayın.

Popüler Hava Yolları

Anadolujet Hava Yolları Logo
Pegasus Hava Yolları Logo
Türk Hava Yolları Logo
SunExpress Logo
Aegean Airlines Logo
Azerbaycan Havayolları Logo

Popüler Seyahatler

Yenilikçi , kaliteli hizmetleri ile seçtiğiniz uçak firmalarının biletlerini burada bulabilirsiniz.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Hava yolculuğu yaparken, dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri, nasıl bir uçak bileti alacağınızdır. İlk başta işlem korkutucu görünebilir, ancak biraz bilgi ile kolay ve stressiz olabilir. Bu yazıda, bir uçak bileti almak için kullanabileceğiniz farklı seçenekleri ve en iyi fiyatları elde etmenizi sağlayacak ipuçlarını inceleyeceğiz.

Öncelikle, bir uçak bileti alabileceğiniz farklı yolları gözden geçirelim. En yaygın yöntem, online olarak ya da hava yolu ofisinden fiziksel olarak alınarak yapılabilir.

Başka bir seçenek, Banabibilet gibi bir online seyahat acentası kullanmaktır. Bu siteler, birden fazla hava yolunun fiyatlarını tek bir yerde aramanıza ve karşılaştırmanıza olanak tanır. Seyahat planınızı yapmanıza ve en iyi fiyatları bulmanıza yardımcı olabilirler...

Devamı >>
Seyahat Bagaj Fotoğrafı

Sık sorulan sorular

Uçuş süreleri , hava şartları, kargo ağırlığı, hava trafiği ve yüksek hızlı uçak olup olmamasına göre değişir. Uçuş süresini bilgi ekranlarından, kaptan pilotun verdiği uçuş bilgisinden veya bilet alırken çıkan uçuş bilgisinden de görebilirsiniz.

Bilet Fiyatı uçak firmaları arasındaki rekabete,boş koltuğa ve talebe göre değişir. Enflasyon da etkili bir madde oldu şimdilerde. Mesafeye göre bilet fiyatı değişiklik gösterir. Lütfen listeden gideceğiniz yeri seçip size en uygun uçak biletini alınız.

Uçuş güvenliği henüz yerdeyken başlar.Hava Yolları tarafından uçuş güvenliği için, tüm yolcuların kontrolünde bagajları taşımalarına izin verildiği ve her yolcunun çantasının tekerlekleri olmadan kabin girişinde bir araya getirilmesi gerektiği uyarısı verilmektedir. Özel eşyaların (örneğin, cep telefonu vb.) Kontroller noktasında veya kabin girişinde kontrol edilmesi için maksimum boyutlarda olmasına ve uçuş güvenliği için kabul edilebilir eşyalar listesinde olup olmadıklarına dikkat etmek önemlidir.
Özellikle uçak içinde uçuş güvenliği için, koltuk kayışlarının her zaman bağlanması ve havayolundaki talimatları özenle izlenmesi gerektiği uyarısı verilmektedir.
Uçak personelinin uçuş güvenliği hakkında yapması gerekenler, uçuş talimatlarının belirli cihazlara göre kullanıcıya özel olarak veya her bir kompartımana göre bildirilmesi, her yolcunun koltuklarının kayışlarının yerleştirildiğinden ve yolcuların uyarıldığından emin olmak gerekir

Uçuşlarla ilgili her türlü detay ve bilgi, web sitemizden, satış ofislerinden ve uçuş talimatlarından alınabilir. Uçuş programları hakkındaki diğer sorularınız için, havayolunun müşteri hizmetleri personelleriyle temasa geçebilirsiniz.

Uygulama ile ziyaretçilerimiz arasındaki bilgi transferini güvenli bir şekilde sağlayan SSL ile 3D güvenli ödeme kolaylığı sayesinde aklınızda soru işareti kalmadan biletinizi alabilirsiniz.

En ucuz uçak biletini , banabibilet.com web sitesinde firmalar arası uçuş fiyatlarını karşılaştırarak alabilirsiniz.
  • TURSAB
  • IATA
  • Visa-Master
  • ETBIS