Yardım

banabibilet Destek

Aklınıza takılan, merak ettiğiniz bir şey veya herhangi bir sorununuz varsa bizi 444 26 04 veya 0(850) 242 35 20 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Bunun yanında “destek@banabibilet.com”a mail de atabilirsiniz.

Sitemizde istediğiniz otobüs ve uçak biletini bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Sistem ve ziyaretçi arasındaki bilgi transferini güvenli bir şekilde sağlayan SSL ile 3D güvenli ödeme kolaylığı sayesinde aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan banabibilet’ten biletinizi alabilir, gerekli kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.

Bilet faturanızı, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Bunun için isterseniz 444 26 04 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir ya da “destek@banabibilet.com”a mail atabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda faturanız sistemde kayıtlı olan veya müşteri temsilcimize ilettiğiniz mail adresine hemen gönderilir.

Otobüs biletinizi “PNR Sorgulama” sekmesine girip PNR kodunuzu girerek çıkan ekranda gözüken “Bileti İptal Et” seçeneğine tıklayarak iptal edebilirsiniz. Bilet iptal işlemini müşteri temsilcilerimizi belirtilen numaradan arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.
- Otobüs seferleri için bilet iptali, otobüs kalkış saatine 24 saat kalana kadar gerçekleştirilebilir.

Uçak biletinizin iptali için doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime girmelisiniz. Bunun için 444 26 04 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sefer iptal edildiği anda gerekli geri ödeme işlemleri tarafımızca başlatılır. Geri ödemenin kartınıza aktarılması bankanıza göre değişmekle beraber 1 ila 10 iş günü arasında tamamlanır.

“banabibilet”te maalesef rezervasyon hizmeti veremiyoruz. Biletinizi ancak sistemimiz üzerinden sunulan ödeme kanallarını kullanarak satın alabilirsiniz.

Bunun için “filtre” özelliğini kullanabilirsiniz.

Check-in işlemi, biletinizi aldığınız havayolunun kendi sitesinden yapılır. Örneğin “banabibilet” üzerinden X Havayolu Firması’ndan bilet aldıysanız söz konusu firmanın Internet sitesine girerek Check-in işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen firmanın Check-in işlemi için istediği bilgiler, zaten biletinizi aldığınız anda banabibilet tarafından size atılmış olmalıdır. Bu bilgilerde bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Check-in işlemi, uçuşa 24, 48 veya 72 saat önce başlar. İç hatlarda son 45 veya 60; dış hatlarda ise son 180 dakika kala check-in işlemi biter.

Elbette. banabibilet’e “https://banabibilet.com/kayit-ol” adresinden üye olabilirsiniz. Üye olmanız birçok açıdan işinizi kolaylaştırır. Daha rahat bir şekilde seferlerinizi yönetebilir, geçmiş seferlerinizi görüntüleyebilir ve her seferinde bilgilerinizi tekrar girmeden kolayca bilet satın alabilirsiniz.

Hesabınızın şifresini unutmanız durumunda “https://banabibilet.com/giris” adresinde yer alan “Şifremi Unuttum” kısmına tıklayınız. Ardından çıkan ekranda mailinizi yazınız. Mailinize şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir. Bu bağlantıya tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Hesap silme işlemini ancak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.
  • TURSAB
  • IATA
  • Visa-Master
  • ETBIS